Największe targi logistyczne

Największe targi logistyczne

Kilka dni temu skończyły się tegoroczne największe targi logistyczne w Polsce. Wydarzenie to przyciągnęło w Pruszczu Gdańskim ponad 100 wystawców i tysiące zainteresowanych. Organizatorzy przygotowali szeroki program, który obejmował m.in debaty na temat strategii stosowanych w logistyce i procesu planowania oraz okrągłe stoły dyskusyjne dotyczące innowacji technicznych w dziedzinie logistyki.

Uczestnicy targów docenili również ciekawe oferty firm uczestniczących w wydarzeniu. Od najnowszych naczep do innowacji technicznych zastosowanych w obszarze gromadzenia i transportu towarów. Towarzystwa ubezpieczeniowe wykorzystały także tegoroczne targi, by prezentować swoje rozwiązania i oferty odnośnie jednodniowego ubezpieczenia transportu.

Targom towarzyszyły również warsztaty, w czasie których specjaliści z branży logistyki i transportu przedstawiali zastosowane nowe technologie oraz nowoczesne rozwiązanie biznesowe.

Targi stały się po raz kolejny okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, otrzymania informacji na temat najnowszych trendów technologicznych, a także aktywnego udziału w prelekcjach oraz warsztatach teoretycznych i praktycznych. Przede wszystkim jednak było to doskonałe środowisko, aby poszerzać swoją wiedzę na temat biznesu w branży logistycznej i transportowej.

Ostatnie lata przyniosły nam wzrost popularności i intensyfikacji targów logistycznych. Wiąże się to z coraz szybszym tempem, w jakim sektor logistyczny rozwija się i dynamicznie się zmienia. Nic więc dziwnego, że corocznie odbywające się największe targi logistyczne szybko zyskały na popularności wśród międzynarodowych firm oraz sektora przemysłowego i transportowego.

Te wydarzenia dają organizatorom możliwość prezentacji nowatorskich rozwiązań dotyczących magazynowania, składowania, przechowywania, transportu, a także sprzedaży towarów. Jest szanse na spotkanie również z reprezentantami innych branż, gdyż targi logistyczne służą jako platforma wymiany pomysłów w interesujących odbiorców tematach.

Zarówno kupujący jak i dostawcy produktów oraz usług wykorzystują te docelowe miejsca spotkań do promocji swoich towarów i usług. Poprzez uczestnictwo na tego typu targach firma ma okazję dotrzeć do nowego grona klientów, poznać najnowsze trendy branżowe i zbadanie wpływu konkurencji na swoje postrzeganie przez odbiorców.

Ostatnie targi logistyczne w Polsce to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło profesjonalistów z całego świata. Tegoroczne targi logistyczne w Warszawie cieszyły się ogromnym powodzeniem. Firmom spodobała się różnorodność produktów i usług oferowanych przez producentów z branży logistycznej.

Największymi targami logistycznymi są annualne Targi Logistyczne Transport we Frankfurcie nad Menem oraz ITMA Barcelona – największe targi Technologiczne dla Maszyn Włókienniczych na świecie. Oba te imprezy są ubiegane przez biznesmenów z całego świata.

Targi Logistyczne Transport powstały w 1935 roku i odbywają się co roku w czerwcu w Frankfurcie nad Menem. Swoje stoisko ma tu około 1500 firm z całego świata, które prezentują swoje usługi i produkty dotyczące transportu, magazynowania, informatykę logistyczną oraz inne aspekty logistyki.

ITMA Barcelona jest największymi targami technologicznymi dla maszyn włókienniczych, które odbywają się co 2 lata we wrześniu. Stawia ona na przedstawienie najnowocześniejszych produktów i usług dla branż tekstylno-odzieżowej. Przyciąga to firmy typu kompozycyjne, produkcyjne, detal, hurtownie, firmy odzieżoweos tarcza obecnych na ITMA Barcelona stanowi corocznie większość (około 95%) gospodarki europejsko-azjatyckiego sektora tekstylno-odzieżowego.

Jeśli mówimy o najważniejszych targach logistycznych, to jednym z najbardziej popularnych i uznanych wydarzeń w tej branży są Targi Logistyki i Usług Transportowych ELOG 2020. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie w dniach 20-22 listopada.

Organizatorzy tego cyklicznego wydarzenia deklarują, że ma ono za zadanie stymulować rozwój sektora logistyki przez prezentowanie nowoczesnych usług i rozwiązań. Wystawcy biorący udział w targach mają możliwość prezentacji swoich usług oraz projektów, które mają na celu optymalizację funkcjonowania klientów.

Ekspozycja obejmuje szeroki zakres produktów, systemów i usług z zakresu logistyki i usług transportowych – od najnowszych technologii po nasze narodowe miasta. TARGET Logistics Forum to spotkanie Networkingowe, które przynosi najlepsze praktyki biznesowe i strategie dla firm logistycznych. Możesz także skorzystać ze specjalnego progamu Warsztatów Logistycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych ekspertów branżowych.

Targi ELOG to fenomenalna okazja do poznania nowoczesnych trendów, uporania się z trudnościami w branży transportowej oraz możliwość poznania jak najszerszej gam klientów. Nie czekaj, by dołączyć do następnej grupy zadowolonych uczestników, ponieważ firmy logistyczne powinny mieć swoje miejsce podczas każdego ważnego spotkania. Rezerwuj swoje bilety już teraz na Targi Logistyki i Usług Transportowych ELOG 2020!

Powrót na górę