Największe targi logistyczne

Największe targi logistyczne

TSL Expo to największe targi logistyczne na świecie, które co roku przyciągają ponad 200 000 zwiedzających.

TSL Expo to jedne z najważniejszych targów w tym sektorze, które odbywają się w Kolonii od 2011 roku. Pierwotnie były przeznaczone dla firm działających w Europie, a ich zasięg w ostatnich latach rozszerzył się na całym świecie.

Targi skupiają wielu wystawców z całego świata, z czego ponad 60% to firmy międzynarodowe.

TSL Expo to odbywające się co dwa lata wydarzenie, w którym bierze udział ponad 500 firm z ponad 35 krajów. W 2018 roku odbędzie się między 10 a 12 lipca. Od samego początku TSL Expo było platformą, na której liderzy z całego świata mogą uczyć się od siebie nawzajem i rozszerzać swoją działalność na nowe rynki za granicą.

Na rynku logistycznym w ostatnich latach nastąpiło wiele zmian, a także zmiany technologii i światowej gospodarki, które doprowadziły do znacznego wzrostu zapotrzebowania na rozwiązania przemysłowe do rozwiązywania złożonych problemów transportowych.

TSL Expo to trzecie co do wielkości targi logistyczne na świecie. Po raz pierwszy odbyła się w 2017 roku w Shanghai World Expo Park.

Tegoroczne TSL Expo odbędą się w dniach 24-26 września. Liczba odwiedzających ubiegłoroczną imprezę przekroczyła 1 milion, co uczyniło tę imprezę trzecimi co do wielkości targami logistycznymi na świecie.

Czołowi światowi dostawcy usług logistycznych zaprezentują swoje najnowsze innowacje i globalną strategię na 2018 rok, a także będą okazją dla hurtowników do spotkania się z nimi w celu bezpośrednich negocjacji.

Poznaj ciekawe firmy z branży logistycznej

TSL Expo to targi prezentujące najnowsze innowacje w branży logistycznej. Firmy, które chcą rozwijać swoją działalność, mogą wziąć udział w tej wystawie i dowiedzieć się o innowacyjnych rozwiązaniach, jak mogą poprawić swoją wydajność.

Poznaj ciekawe firmy z branży logistycznej na TSL Expo, które odbędą się w przyszłym miesiącu 8 i 9 listopada. Na targach zaprezentowane zostaną niektóre z najnowszych innowacji w tym sektorze, o których możesz dowiedzieć się więcej z naszej listy wystawców.

TSL Expo to międzynarodowa impreza organizowana przez Stowarzyszenie Transport Logistics and Services Association. Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, innowacje, trendy i osiągnięcia w logistyce.

Branża logistyczna nieustannie się zmienia, aby pozostać świeżą. I podczas gdy niektóre firmy akceptują te zmiany, inne nie – tkwią w swoich starych sposobach działania.

Ta ekspozycja będzie okazją do poznania najnowszych innowacji i trendów w jednej z najważniejszych branż we wszystkich sektorach – Targi Stowarzyszenia Usług Logistycznych Transpot (TSL) prezentują na tych targach najnowsze innowacje i trendy w branży transportowej!

TSL Expo to targi prezentujące najnowsze innowacje w branży logistyki i łańcucha dostaw. W wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2018 r. w Las Vegas, NV, USA weźmie udział ponad 800 wystawców z ponad 30 krajów, takich jak Chiny, Indie, Holandia i Stany Zjednoczone. Wydarzenie jest okazją do spotkania różnych firm z branży logistycznej i dowiedz się, jak wytyczają nowe sposoby prowadzenia biznesu.

Powrót na górę