Logistyka to magazyny i transport

Logistyka to magazyny i transport

Logistyka to proces planowania, koordynowania i kontrolowania zasobów w celu zaspokojenia potrzeb i poprawy wyników. W dzisiejszych czasach logistyka jest bardzo ważnym przemysłem.

Targi TSL Expo odbyły się w dniach 23-26 marca 2018 r. w Las Vegas. W kongresie wzięły udział osoby z całego świata zainteresowane biznesem logistycznym. W wyniku tego wydarzenia nastąpiły istotne zmiany w branży logistycznej.

TSL Expo to targi rolnicze i technologiczne, które odbywają się dwa razy w roku na Tajwanie i za granicą. Organizatorem jest Taiwan Science Park Group. Grupa organizuje imprezę od 1992 roku.

Targi TSL Expo oferują wszystko, od techniki rolniczej po rozwiązania IT i nie tylko. W tym roku targi odbędą się w dniach 12-14 października w Taipei World Trade Center (TWTC) w Taipei.

Tajwańskie firmy, które chcą wystawić swoje produkty, muszą najpierw ubiegać się o miejsce na stoisku w miesiącach od kwietnia do czerwca.

TSL Expo to jedno z największych wydarzeń w branży logistycznej. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Grupę TSL, która od 20 lat związana jest z branżą logistyczną.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 1350 wystawców i ponad 70 000 uczestników z 37 krajów, w tym z Indii. Ta ogromna liczba ludzi spotykających się w jednym miejscu wymaga wydajnego systemu transportu, takiego jak szybkie randki.

Speed-dating to proces mający na celu znalezienie potencjalnych dostawców, którzy mogą pomóc firmom w transporcie ich towarów lub usług; pomaga im znaleźć najlepsze możliwe opcje dla ich potrzeb, dopasowując dostawców do nabywców bez marnowania czasu na długie dyskusje.

Nowoczesne rozwiązania dla branży logistycznej zostały zaprezentowane

Targi TSL Expo rozpoczęły się w Holandii w 2018 roku, aby zapewnić platformę dla przyszłego rozwoju i innowacji w transporcie i logistyce. Aby zorientować się w stanie techniki, warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Targi TSL Expo są organizowane przez Holenderskie Koleje Państwowe (NS) w celu promowania swojej podstawowej działalności, jaką jest transport i logistyka. Wydarzenie skierowane do firm, przedsiębiorstw, dostawców, organów publicznych, projektantów i architektów systemów transportowych na całym świecie zaprezentuje nowe technologie, które są obecnie stosowane w praktyce.

Targi TSL Expo odbyły się we Frankfurcie 17 października. Zgromadziła jedne z największych firm logistycznych z całego świata, aby zaprezentować nowe rozwiązania dla branży logistycznej.

Łagodniejszy, szybszy, bezpieczniejszy – to tylko niektóre z nowych funkcji, które we Frankfurcie zaprezentowały wiodące firmy z branży.

Jednym z najważniejszych wyzwań, przed którymi stoją dziś firmy logistyczne, jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Nie wystarczy posiadać wysokiej jakości technologię, aby zapobiegać kradzieżom i oszustwom – firmy muszą chronić swoje aktywa za pomocą środków fizycznych, a także inteligentnych rozwiązań technologicznych, które mogą zabezpieczać ich aktywa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Celem TSL Expo jest zaprezentowanie najnowszych innowacji technologicznych w branży logistycznej. Na tych targach prezentowanych jest wiele rozwiązań, ale jedno, które przykuło moją uwagę, to nowe rozwiązanie dla sektora transportowego – innowacyjna automatyka dla kolei.

Nowe rozwiązanie wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zautomatyzować wyznaczanie tras pociągów. Wykorzysta algorytmy uczenia maszynowego, aby zoptymalizować rozkład pociągów i miejsce, w którym muszą jechać. Sztuczna inteligencja będzie również w stanie planować z wyprzedzeniem i określić, jaki rodzaj sprzętu należy kupić lub jaką trasę należy obrać, aby operacje były bardziej wydajne.

Powrót na górę