Czy masz już bilet na targi TSL Expo?

Czy masz już bilet na targi TSL Expo?

Technologia, startup i edukacja technologiczna TSL Expo to targi organizowane przez Stowarzyszenie Studentów Technologii Uniwersytetu Tennessee.

Targi TSL Expo odbywają się na terenie kampusu Uniwersytetu Tennessee i oferują bezpłatny wstęp zarówno studentom, jak i profesjonalistom z branży.

TSL Expo to międzynarodowe targi branży tekstylnej, odzieżowej, obuwniczej, skórzanej i pokrewnych. To jedna z najpopularniejszych imprez targowych w Niemczech.

Targi TSL Expo odbędą się w dniach 17-20 września we Frankfurcie nad Menem. Targi zgromadzą ponad 2000 wystawców i około 13 000 międzynarodowych gości. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w tej wystawie i chcesz dowiedzieć się o niej więcej przed zakupem biletu – czytaj dalej!

Tegoroczna wystawa TSL Expo obejmie szeroki zakres tematów, takich jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja i innowacje oraz ochrona klimatu. Podczas targów odbywa się wiele ciekawych seminariów, które dają wgląd w te tematy.

Największa na świecie impreza dla branży kreatywnej, TSL Expo, odbędzie się w tym roku w dniach 10-12 stycznia w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

TSL Expo dla małych i dużych firm logistycznych

TSL Expo to wiodąca platforma eventowa dla branży logistycznej. Ewoluowały one od ekskluzywnego wydarzenia, w którym odbywa się wyłącznie handel, do mieszankę handlu, sektorów publicznych i firm z sektora prywatnego.

Na TSL Expo zarówno małe, jak i duże firmy logistyczne mogą spotkać się z dostawcami usług, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak mogą poprawić wydajność swojego łańcucha dostaw. Dzięki tym informacjom handlowcy mogą podejmować świadome decyzje, jak ulepszyć swoją ofertę dla klientów.

TSL Expo to globalna impreza logistyczna założona w Holandii. Daje możliwości małym i dużym firmom nawiązania kontaktu z dostawcami, partnerami i innymi uczestnikami rynku z całego świata.

Targi są otwarte dla zwiedzających od 22 do 25 stycznia 2018 w Amsterdamie. Wystawa będzie zlokalizowana w Centrum Kongresowym RAI Amsterdam.

Te przyjazne dla użytkownika targi stanowią platformę dla wszystkich firm, które chcą handlować, łączyć się lub poznawać swoje międzynarodowe możliwości biznesowe.

TSL Expo to największe na świecie wydarzenie logistyczne, które odbywa się w Berlinie w Niemczech. Dedykowany jest branży budowlanej i przyciąga ponad 100 000 zwiedzających.

TSL Expo oferuje szeroką gamę usług, które pomagają firmom rozwijać ich działalność. Wydarzenie oferuje prelegentów ekspertów, którzy mogą pomóc im w ich strategii biznesowej lub kwestiach marketingowych. Zapewnia również targi organizowane przez różne sektory przemysłu, na których firmy mogą sprzedawać swoje produkty oraz uczestniczyć w warsztatach dotyczących wykorzystania innowacyjnych technologii w logistyce.

Powrót na górę